KONST / Litografier / Serigrafi 8767579
nr 876 7579
Serigrafi
Thomas Baumgärtel, på påse, Der BANANEN-SPRAYER, Köln. signerad 47/ 100, 41, 5x 22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:25:05
600 kr
900 kr
900 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
17 feb